weekly rates from
€100,000
Not for sale or charter to U.S. residents while in U.S. waters.
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
| Staterooms | 5 |
|---|---|
| Twin Cabins | 1 |
| Double Cabins | 3 |
| Convertible Cabins | 2 |
| Sleeps | 8 |
| Builder | Sunseeker |
|---|---|
| Model | Sunseeker Predator 115 |
| Length (LOA) | 115' 8" (35.05m) |
| Year | 2013 |
| Year Refit | 2022 |
| Gross Tonn. | 236 |
| Draft | 7' 7" (2.35m) |
| Beam | 23' 9" (7.28m) |
| Range | 1,250 NM |
| Location | France |
2026 Season. Rates p/week + expenses
€100,000
€120,000
Complete the form below and one of our experienced charter brokers will be in touch soon.