weekly rates from
€39,000
BELLKARA Yacht for Charter
Length 85' 8" (26.11m) Builder Conrad Build 2016/2024
- Guests
- 6
- Cabins
- 3
- Crew
- 4
Charter Details
Amenities
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
Accommodations
| Staterooms | 3 |
|---|---|
| Double Cabins | 2 |
| Convertible Cabins | 1 |
Specifications
| Builder | Conrad |
|---|---|
| Length (LOA) | 85' 8" (26.11m) |
| Year | 2016 |
| Year Refit | 2024 |
| Gross Tonn. | 96 |
| Draft | 9' 1119" (3.03m) |
| Beam | 24' 6" (7.46m) |
| Location | Tribunj, Croatia |
Toys & Tenders
- 4m tender with Yamaha 40 HP engine
- Water skis
- Donut
- SUP
- Snorkelling equipment