weekly rates from
€115,000
ANYTHING GOES V Yacht for Charter
Length 111' 11" (34.1m) Builder Sanlorenzo Build 2018
- Guests
- 10
- Cabins
- 5
- Crew
- 6
Charter Details
Amenities
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
Accommodations
| Staterooms | 5 |
|---|---|
| Twin Cabins | 2 |
| Double Cabins | 3 |
| Sleeps | 10 |
Specifications
| Builder | Sanlorenzo |
|---|---|
| Model | Sanlorenzo SD112 |
| Length (LOA) | 111' 11" (34.1m) |
| Year | 2018 |
| Gross Tonn. | 266 |
| Draft | 6' 1" (2.5m) |
| Beam | 25' 2" (7.66m) |
| Range | 2,750 NM |
| Location | La Spezia, Italy |
Toys & Tenders
- New AXOPAR 29 ST Brabus Line, equipped with two outboard engines (200 hp each). It features a forward cabin with toilet.
- Tender Castoldi Jet 4,58 mt Yanmar 110h
- 3- SUP
- 1- Donut
- 1- Banana
- 3- Wake Boards
- 2- Sets of Skis (2 legs)
- 1- Volley Beach Ball
- 1-Boogey Board
- 4- Towing Ropes
- 5- Paddles
- 6- Floating Noodles
- 2- Floating Tubes
- 2- Pumps
- 2- Sea bobs Yamaha RDS 250
- Frog Paddles (10 Pairs and 4 towing ropes)
Summer Rates
2026 Season. Rates p/week + expenses
Low
€115,000
High
€125,000