Asking
$3,999,999
2022 MENGI YAY Yacht for Sale
Length 75' (22.85m) Builder MENGI YAY Build 2022
- Cabins
- 4
Not for sale or charter to U.S. residents while in U.S. waters.
Brand New, beautiful 2022 Mengi Yay Yacht, 75 feet with 2 Cummins QSM11- 715 HP engines. Zero hours on the engines!
In The News
Specifications
| Builder | MENGI YAY |
|---|---|
| Length (LOA) | 75' (22.85m) |
| Year | 2022 |
| Beam | 20' (6.09m) |
| Location | Turkey |
Accommodations
| Staterooms | 4 |
|---|---|
| Heads | 5 |
Dimensions & Capacity
| LOA | 75' (22.85m) |
|---|
Construction
| Hull Material | Wood |
|---|