Asking
€3,650,000
2020 RIVA 66 RIBELLE Yacht for Sale
Length 67' (20.54m) Builder RIVA Build 2020
- Cabins
- 3
In The News
Specifications
| Builder | RIVA |
|---|---|
| Model | 66 Ribelle |
| Length (LOA) | 67' (20.54m) |
| Year | 2020 |
| Beam | 17' (5.29m) |
| Location | Netherlands |
Accommodations
| Staterooms | 3 |
|---|
Dimensions & Capacity
| LOA | 67' (20.54m) |
|---|
Construction
| Hull Material | GRP |
|---|---|
| Hull Config | Deep Vee |
| Cruising Speed | 33 Knots |