Asking
$4,300,000
2012 FERRETTI YACHTS CUSTOM LINE 100 Yacht for Sale
Length 100' (30.47m) Builder FERRETTI YACHTS Build 2012
- Cabins
- 5
Not for sale or charter to U.S. residents while in U.S. waters.
PRELIMINARY LISTING
In The News
Specifications
| Builder | FERRETTI YACHTS |
|---|---|
| Model | Custom Line 100 |
| Length (LOA) | 100' (30.47m) |
| Year | 2012 |
| Draft | 7' (1.95m) |
| Beam | 23' (7.18m) |
Accommodations
| Staterooms | 5 |
|---|---|
| Heads | 5 |
Dimensions & Capacity
| LOA | 100' (30.47m) |
|---|---|
| Max Draft | 7' (1.95m) |
| Fuel Tank | 3,883 g (3,883 L) |
| Fresh Water | 792 g (792 L) |
Construction
| Hull Material | Fiberglass |
|---|