Yacht is no longer available for sale.
2007 LAZZARA 84 MOTOR Yacht for Sale
Length 84' (25.6m) Builder LAZZARA Build 2007
- Cabins
- 5
Yacht is no longer available for sale.
This is an archived web page showing historic information for reference purposes only. Search Yachts for Sale.
In The News
Specifications
| Builder | LAZZARA |
|---|---|
| Model | 84 Motor Yacht |
| Length (LOA) | 84' (25.6m) |
| Year | 2007 |
| Draft | 5' (1.37m) |
| Beam | 20' (6.12m) |
Accommodations
| Staterooms | 5 |
|---|---|
| Heads | 6 |
Dimensions & Capacity
| LOA | 84' (25.6m) |
|---|---|
| Max Draft | 5' (1.37m) |
| Fuel Tank | 2,000 g (2,000 L) |
| Fresh Water | 400 g (400 L) |
| Holding Tank | 200 g (757 L) |
Construction
| Hull Material | Fiberglass |
|---|