Asking
$995,000
2004 FERRETTI YACHTS 810 Yacht for Sale
Length 81' (24.68m) Builder FERRETTI YACHTS Build 2004
- Cabins
- 4
Ferretti Flybridge 81 ft
Good condition and private use with dedicated crew.
MY 2004 Engines 2600 hours.
4 cabins and 4 head
US specs.
In The News
Specifications
| Builder | FERRETTI YACHTS |
|---|---|
| Model | 810 |
| Length (LOA) | 81' (24.68m) |
| Year | 2004 |
| Beam | 19' (5.94m) |
Accommodations
| Staterooms | 4 |
|---|---|
| Heads | 4 |
Dimensions & Capacity
| LOA | 81' (24.68m) |
|---|---|
| Fuel Tank | 1,823 g (1,823 L) |
| Fresh Water | 317 g (317 L) |
Construction
| Hull Material | Alustar |
|---|