Asking
Inquire for price
134 SUPERYACHT Yacht for Sale
Length 134' (40.84m) Builder SUNSEEKER Build 2026
- Cabins
- 5
- Crew
- 7
Not for sale or charter to U.S. residents while in U.S. waters.
The 134 Yacht is a true superyacht, delivering striking design, exceptional volume, and world-class craftsmanship. With expansive deck spaces, elegant interior styling, and a layout designed for both private use and entertaining, she represents the pinnacle of Sunseeker engineering and luxury yacht design.
\n
In The News
Specifications
| Builder | SUNSEEKER |
|---|---|
| Model | 134 Superyacht |
| Length (LOA) | 134' (40.84m) |
| Year | 2026 |
| Draft | 8' (2.41m) |
| Beam | 26' (7.94m) |
Accommodations
| Staterooms | 5 |
|---|---|
| Sleeps | 10 |
| Heads | 5 |
| Crew Cabins | 7 |
|---|---|
| Crew Sleeps | 7 |
| Capt. Quarters | Yes |
Dimensions & Capacity
| LOA | 134' (40.84m) |
|---|---|
| Max Draft | 8' (2.41m) |
| Fuel Tank | 5,952 g (5,952 L) |
| Fresh Water | 1,413 g (1,413 L) |
| Holding Tank | 383 g (1,449 L) |
| Displacement | 428,753 |
Construction
| Hull Material | Fiberglass |
|---|