weekly rates from
€41,000
Not for sale or charter to U.S. residents while in U.S. waters.
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
| Staterooms | 4 |
|---|---|
| Twin Cabins | 1 |
| Double Cabins | 3 |
| Sleeps | 9 |
| Builder | Maiora |
|---|---|
| Model | Maiora 27 |
| Length (LOA) | 89' 7" (27.3m) |
| Year | 2006 |
| Year Refit | 2020 |
| Gross Tonn. | 147 |
| Draft | 5' 11" (1.8m) |
| Beam | 20' (6.1m) |
| Range | 700 NM |
2026 Season. Rates p/week + expenses
€41,000
€49,000
Complete the form below and one of our experienced charter brokers will be in touch soon.