Inquire for rates
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
| Staterooms | 4 |
|---|---|
| Double Cabins | 3 |
| Convertible Cabins | 1 |
| Sleeps | 8 |
| Builder | Mulder |
|---|---|
| Model | 36m |
| Length (LOA) | 118' 2" (36m) |
| Year | 2022 |
| Gross Tonn. | 296 |
| Draft | 6' 5" (1.98m) |
| Beam | 26' 2" (8m) |
| Range | 3,400 NM |
| Location | Nassau, The Bahamas |
Complete the form below and one of our experienced charter brokers will be in touch soon.