Inquire for rates
SAFFURIYA Yacht for Charter
Length 123' 5" (37.75m) Builder Peri Yachts Build 2011/2020
- Crew
- 7
Charter Details
Accommodations
Specifications
| Builder | Peri Yachts |
|---|---|
| Model | Peri 37 |
| Length (LOA) | 123' 5" (37.75m) |
| Year | 2011 |
| Year Refit | 2020 |
| Gross Tonn. | 280 |
| Draft | 8' (1.57m) |
| Beam | 26' 1" (8.1m) |
| Range | 857 NM |
| Location | Spain |