weekly rates from
€72,000
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
| Staterooms | 5 |
|---|---|
| Twin Cabins | 2 |
| Double Cabins | 3 |
| Sleeps | 10 |
| Builder | Custom Line |
|---|---|
| Model | Custom Line 100 |
| Length (LOA) | 101' 8" (30.6m) |
| Year | 2012 |
| Year Refit | 2018 |
| Gross Tonn. | 199 |
| Draft | 3' 531" (1.97m) |
| Beam | 23' 9" (7.25m) |
| Location | a Spain |
2026 Season. Rates p/week + expenses
€72,000
€78,000
Complete the form below and one of our experienced charter brokers will be in touch soon.