weekly rates from
€25,200
MISS B Yacht for Charter
Length 95' (29.9m) Builder Unknown Build 2009/2023
- Guests
- 8
- Cabins
- 4
- Crew
- 4
Charter Details
Accommodations
| Staterooms | 4 |
|---|---|
| Twin Cabins | 1 |
| Double Cabins | 3 |
| Sleeps | 8 |
Specifications
| Builder | Unknown |
|---|---|
| Length (LOA) | 95' (29.9m) |
| Year | 2009 |
| Year Refit | 2023 |
| Gross Tonn. | 100 |
| Draft | 9' 1" (3.25m) |
| Beam | 22' 1" (7.1m) |
Toys & Tenders
- 3,50 m Zodiac jetboat with 90 Hp Yamaha jet engine
- 2 x Paddle Board
- Snorkeling Equipment
Summer Rates
2026 Season. Rates p/week + expenses
Low
€25,200
High
€33,950