Inquire for rates
MAISON BLANCHE Yacht for Charter
Length 160' 1" (49.71m) Builder Westport Yachts Build 2012
- Guests
- 12
- Cabins
- 6
- Crew
- 11
Not for sale or charter to U.S. residents while in U.S. waters.
Charter Details
Accommodations
| Staterooms | 6 |
|---|---|
| Twin Cabins | 2 |
| Double Cabins | 4 |
| Convertible Cabins | 2 |
| Sleeps | 12 |
Specifications
| Builder | Westport Yachts |
|---|---|
| Model | Westport 164 |
| Length (LOA) | 160' 1" (49.71m) |
| Year | 2012 |
| Gross Tonn. | 492 |
| Draft | 6' 1" (2.23m) |
| Beam | 29' 1" (9.17m) |
| Location | The Bahamas |