Inquire for rates
LAUREN L Yacht for Charter
Length 88' 7" (27.43m) Builder Gibbs Marine Research Build 1989/2022
- Guests
- 6
- Crew
- 2
Charter Details
Accommodations
| Sleeps | 6 |
|---|
Specifications
| Builder | Gibbs Marine Research |
|---|---|
| Length (LOA) | 88' 7" (27.43m) |
| Year | 1989 |
| Year Refit | 2022 |
| Gross Tonn. | 42 |
| Draft | 9' 1" (3m) |
| Beam | 16' (5.03m) |
| Range | 3,215 NM |
| Location | Estate Bovoni, U.S. Virgin Islands |