weekly rates from
€36,000
LADY A Yacht for Charter
Length 98' 5" (30m) Builder Maiora Build 1999/2022
- Guests
- 10
- Cabins
- 5
- Crew
- 4
Charter Details
Amenities
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
Accommodations
| Staterooms | 5 |
|---|---|
| Twin Cabins | 2 |
| Double Cabins | 3 |
| Sleeps | 10 |
Specifications
| Builder | Maiora |
|---|---|
| Length (LOA) | 98' 5" (30m) |
| Year | 1999 |
| Year Refit | 2022 |
| Draft | 9' 8" (2.95m) |
| Beam | 21' 1" (6.6m) |
Toys & Tenders
- 1 KAYAK 1 PADDLE BOARD 1 AIR MATTRESS 10 NOODLES
- SNORKELING EQUIPMENT tender WILLIAM 385 Hydrojet
Summer Rates
2026 Season. Rates p/week + expenses
Low
€36,000
High
€42,000