Inquire for rates
KATARIINA I Yacht for Charter
Length 121' 1" (37m) Builder Sunseeker Build 2010/2023
- Guests
- 12
- Cabins
- 6
- Crew
- 7
Charter Details
Amenities
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
Accommodations
| Staterooms | 6 |
|---|---|
| Twin Cabins | 1 |
| Double Cabins | 5 |
| Sleeps | 12 |
Specifications
| Builder | Sunseeker |
|---|---|
| Model | Sunseeker 37M |
| Length (LOA) | 121' 1" (37m) |
| Year | 2010 |
| Year Refit | 2023 |
| Gross Tonn. | 331 |
| Draft | 8' (2.6m) |
| Beam | 26' (8m) |
| Location | Turkey |