weekly rates from
€200,000
| Staterooms | 8 |
|---|---|
| Twin Cabins | 4 |
| Double Cabins | 4 |
| Sleeps | 12 |
| Builder | Dauphin |
|---|---|
| Length (LOA) | 200' 2" (61m) |
| Year | 1987 |
| Year Refit | 2025 |
| Gross Tonn. | 696 |
| Draft | 6' 1" (2.47m) |
| Beam | 32' 4" (9.25m) |
| Range | 5,500 NM |
| Location | Greece |
2025/2026 Season. Rates p/week + expenses
€200,000
2026 Season. Rates p/week + expenses
€235,000
€255,000
Complete the form below and one of our experienced charter brokers will be in touch soon.