weekly rates from
$132,000
CUPCAKE Yacht for Charter
Length 132' (40.23m) Builder Westship Build 2000/2024
- Guests
- 12
- Cabins
- 5
- Crew
- 8
Not for sale or charter to U.S. residents while in U.S. waters.
Charter Details
Amenities
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
Accommodations
| Staterooms | 5 |
|---|---|
| Twin Cabins | 1 |
| Double Cabins | 5 |
| Sleeps | 12 |
Specifications
| Builder | Westship |
|---|---|
| Length (LOA) | 132' (40.23m) |
| Year | 2000 |
| Year Refit | 2024 |
| Gross Tonn. | 422 |
| Draft | 7' 5" (2.26m) |
| Beam | 28' (8.53m) |
| Range | 886 NM |
| Location | Charlotte Amalie, U.S. Virgin Islands |
Summer Rates
2026 Season. Rates p/week + expenses
Low
$132,000
High
$152,000