weekly rates from
€75,000
TENACITY Yacht for Charter
Length 111' 7" (33.91m) Builder Sunseeker Build 2010/2023
- Guests
- 10
- Cabins
- 5
- Crew
- 6
Charter Details
Amenities
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
Accommodations
| Staterooms | 5 |
|---|---|
| Twin Cabins | 2 |
| Double Cabins | 3 |
| Convertible Cabins | 2 |
| Sleeps | 10 |
Specifications
| Builder | Sunseeker |
|---|---|
| Model | Sunseeker 34M |
| Length (LOA) | 111' 7" (33.91m) |
| Year | 2010 |
| Year Refit | 2023 |
| Gross Tonn. | 225 |
| Draft | 7' 1" (2.3m) |
| Beam | 23' 1" (7.39m) |
| Location | Palma, Spain |
Toys & Tenders
- -Seadoo Spark
- -Tender Novurania 5.4m
- -2 x seabob
- -Water skis
- -Wakeboard
- -4 SUPs
- -Snorkelling gear
- -Fishing equipment
- -O'brien 3 seater sofa
Summer Rates
2026 Season. Rates p/week + expenses
Low
€75,000
High
€95,000
Cruising Regions
Winter Rates
2026/2027 Season. Rates p/week + expenses
Low
€75,000
High
€95,000