weekly rates from
€32,000
DEA ONE Yacht for Charter
Length 91' 10" (28m) Builder Antago Yachts Build 2003/2025
- Guests
- 8
- Cabins
- 4
- Crew
- 4
Not for sale or charter to U.S. residents while in U.S. waters.
Charter Details
Accommodations
| Staterooms | 4 |
|---|---|
| Twin Cabins | 2 |
| Double Cabins | 2 |
| Sleeps | 8 |
Specifications
| Builder | Antago Yachts |
|---|---|
| Model | Antago 90 |
| Length (LOA) | 91' 10" (28m) |
| Year | 2003 |
| Year Refit | 2025 |
| Gross Tonn. | 120 |
| Draft | 7' 5" (2.89m) |
| Beam | 20' 10" (6.34m) |
Summer Rates
2026 Season. Rates p/week + expenses
Low
€32,000
High
€42,000