Inquire for rates
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
| Staterooms | 4 |
|---|---|
| Twin Cabins | 2 |
| Double Cabins | 2 |
| Convertible Cabins | 1 |
| Sleeps | 10 |
| Builder | Maiora |
|---|---|
| Length (LOA) | 94' 1" (28.7m) |
| Year | 2012 |
| Year Refit | 2021 |
| Gross Tonn. | 91 |
| Draft | 9' 7" (2.9m) |
| Beam | 21' 8" (6.6m) |
| Range | 500 NM |
| Location | Saint-Tropez, France |
Complete the form below and one of our experienced charter brokers will be in touch soon.