Inquire for rates
CONTIGO Yacht for Charter
Length 164' 1" (49.99m) Builder Sanlorenzo Build 2024
- Guests
- 72
- Cabins
- 5
- Crew
- 11
Charter Details
Amenities
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
Accommodations
| Staterooms | 5 |
|---|---|
| Double Cabins | 1 |
| Convertible Cabins | 4 |
| Sleeps | 10 |
Specifications
| Builder | Sanlorenzo |
|---|---|
| Model | Sanlorenzo 50 Steel |
| Length (LOA) | 164' 1" (49.99m) |
| Year | 2024 |
| Gross Tonn. | 499 |
| Draft | 9' (2.96m) |
| Beam | 30' 1" (9.4m) |