Yacht is no longer available for charter.
CHILUCE Yacht for Charter
Length 76' 3" (23.25m) Builder Riva Build 2017
- Guests
- 6
- Cabins
- 3
- Crew
- 2
Yacht is no longer available for charter.
This is an archived web page showing historic information for reference purposes only. Search Yachts for Charter.
Charter Details
Amenities
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
Accommodations
| Staterooms | 3 |
|---|---|
| Twin Cabins | 1 |
| Double Cabins | 2 |
| Sleeps | 6 |
Specifications
| Builder | Riva |
|---|---|
| Length (LOA) | 76' 3" (23.25m) |
| Year | 2017 |
| Gross Tonn. | 61 |
| Draft | 6' 3" (1.83m) |
| Beam | 18' 3" (5.57m) |
Summer Rates
2026 Season. Rates p/week + expenses
Low
€45,000
High
€50,000