Inquire for rates
Not for sale or charter to U.S. residents while in U.S. waters.
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
| Staterooms | 4 |
|---|---|
| Twin Cabins | 2 |
| Double Cabins | 2 |
| Sleeps | 8 |
| Builder | Leopard |
|---|---|
| Model | 34 |
| Length (LOA) | 111' 11" (34.1m) |
| Year | 2004 |
| Year Refit | 2021 |
| Gross Tonn. | 184 |
| Draft | 4' (1.3m) |
| Beam | 23' 2" (7.04m) |
| Range | 450 NM |
| Location | Siracusa, Italy |
Complete the form below and one of our experienced charter brokers will be in touch soon.