weekly rates from
$47,020
Not for sale or charter to U.S. residents while in U.S. waters.
| Staterooms | 4 |
|---|---|
| Double Cabins | 2 |
| Sleeps | 13 |
| Builder | Azimut Yachts |
|---|---|
| Model | 66 Motor Yacht |
| Length (LOA) | 66' (20.11m) |
| Year | 2018 |
| Draft | 5' 3" (1.6m) |
| Beam | 17' (5.18m) |
| Location | Florida |
A floating mat, 2 paddle boards, and a Jetski are available.
2025/2026 Season. Rates p/week + expenses
$47,020
Complete the form below and one of our experienced charter brokers will be in touch soon.