weekly rates from
€31,500
LA BELLA VITA Yacht for Charter
Length 154' 2" (47m) Builder Koyunbaba Boat Manufacturing Build 2008/2018
- Guests
- 12
- Cabins
- 6
- Crew
- 7
Charter Details
Accommodations
| Staterooms | 6 |
|---|---|
| Twin Cabins | 2 |
| Double Cabins | 4 |
| Triple Cabins | 1 |
| Sleeps | 12 |
Specifications
| Builder | Koyunbaba Boat Manufacturing |
|---|---|
| Length (LOA) | 154' 2" (47m) |
| Year | 2008 |
| Year Refit | 2018 |
| Gross Tonn. | 210 |
| Draft | 13' 3" (4.04m) |
| Beam | 26' (8.84m) |
| Location | Türkiye |
Toys & Tenders
- 115hp tender, Jetski (optional), Waterski and Wakeboards, 2 paddleboards, 2 Canoes, Inflatable toys, Snorkels, Fishing Equipment
Summer Rates
2026 Season. Rates p/week + expenses
Low
€31,500
High
€52,500