Yacht is no longer available for charter.
ICON Yacht for Charter
Length 97' 9" (29.8m) Builder Mondomarine Build 1995/2022
- Guests
- 8
- Cabins
- 4
- Crew
- 4
Yacht is no longer available for charter.
This is an archived web page showing historic information for reference purposes only. Search Yachts for Charter.
Charter Details
Accommodations
| Staterooms | 4 |
|---|---|
| Sleeps | 8 |
Specifications
| Builder | Mondomarine |
|---|---|
| Length (LOA) | 97' 9" (29.8m) |
| Year | 1995 |
| Year Refit | 2022 |
| Draft | 7' (2.3m) |
| Beam | 22' 8" (6.9m) |
| Location | France |